O nas

O marce Baldr

INTELIGENTNE URZĄDZENIA DLA TWOJEGO DOMU
Abyś mógł żyć lepszym życiem!

Nasza misja

Tworzenie inteligentnych urządzeń, abyś miał cały swój dom pod kontrolą.

Kim jesteśmy?

Założona w 2015 roku firma BALDR specjalizuje się w niewielkich sprzętach elektronicznych do domowego użytku. W odróżnieniu od innych dostawców i sprzedawców na świecie, sami projektujemy i tworzymy każdy z oferowanych przez nas produktów. Potrafimy błyskawicznie dostosować się do wymagań rynku, dzięki ścisłej kontroli jakości i efektywnemu zarządzaniu naszymi zasobami. Nasze biuro i magazyny w USA zapewniają szybkie dostawy i terminową obsługę klienta. Przyjęcie zamówienia to dla nas tylko początek – uważnie słuchamy opinii użytkowników i odpowiadamy na wszelkie pytania. Dokładamy starań, by zakupy w BALDR były dla Ciebie przyjemną podróżą.

Co robimy?

BALDR oferuje obecnie pięć głównych serii produktów: zegary cyfrowe, termometry/higrometry, stacje pogodowe, gadżety kuchenne i systemy zarządzania energią. W miarę swego rozwoju będziemy opracowywać coraz bardziej wszechstronne produkty, aby pomóc ludziom żyć lepszym życiem. Wprowadzamy innowacje, by jak najlepiej służyć naszym klientom, napędzać swój wzrost i odnosić zwycięstwa w dynamicznym środowisku biznesowym.

Co cenimy?

Najwyższe wartości stanowią dla nas kreatywność, jakość i estetyka naszych produktów. Każdy z nich ma za zadanie wnieść świeżą perspektywę do codziennego życia klientów i rozszerzać jego potencjał. Nasz zespół badawczo-rozwojowy uważnie śledzi trendy rynku i nowości projektowe, mając na uwadze potrzeby klientów. Zespół kontroli jakości bierze pod lupę każdy produkt opuszczający naszą fabrykę, by mieć pewność, że spełnia on wszystkie normy produkcji i standardy środowiskowe. Dział logistyczny ściśle współpracuje z zewnętrznymi przewoźnikami, by dostaw dokonywano precyzyjnie i na czas. Nasza obsługa klienta gwarantuje mu satysfakcję z każdego produktu. W BALDR pracujemy razem, ze sobą, z naszymi klientami i z partnerami branżowymi – po to, by osiągać doskonałe wyniki i zbierać jak najlepsze doświadczenia.

Wybrane modele​

W naszej ofercie znajdziesz modele o różnych wielkościach ekranu, w różnej kolorystyce oraz z różnymi funkcjami. Powiedz nam, czego potrzebujesz?

BD-910

czarno-srebrna

BD-906

czarna lub biała

BD-911

czarna lub biała

BD-907

czarna lub biała

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie produktów Baldr, potrzebujesz pomocy lub chciałbyś zostać dystrybutorem naszych stacji pogodowych – napisz do nas lub zadzwoń!